Organisatie

Pagina

Verenigingsbestuur

E-mail: bestuur@mobilee-woerden.nl
Voorzitter : Nico de Haan e-mail: voorzitter@mobilee-woerden.nl
Secretaris : Anja van Mourik-Vergeer e-mail: secretaris@mobilee-woerden.nl
Penningmeester : Bert Rouschop e-mail: penningmeester@mobilee-woerden.nl
Communicatie : Esther van Leeuwen-Eberwijn  e-mail: communicatie@mobilee-woerden.nl
Algemene Zaken :  Daniëlle Douqué e-mail: algemenezaken@mobilee-woerden.nl
Administratie: Wim Boot  e-mail: administratie@mobilee-woerden.nl
Ledenadministratie: Dora van Dijk, e-mail: ledenadministratie@mobilee-woerden.nl 

Afdelingen

Afdeling Peuter/Kleutergym, G-gym, Recreatief Turnen
e-mail
: gym@mobilee-woerden.nl
Coördinator: Wim Boot (ad interim)

Afdeling Wedstrijdturnen
e-mail
: selectieturnen@mobilee-woerden.nl
Turnen Dames

  • Leiding  Bovenbouw 1e, 2e en 3e divisie:  Ton Verwoerd en Esther van Leeuwen-Eberwijn
  • Leiding Bovenbouw 4e, 5e en 6e divisie: Esther van Duuren
  • Leiding Middenbouw: Esther van Duuren en Arie de Korte
  • Leiding Onderbouw: Esther van Duuren
  • Leiding Jong Talenten: Wendy van Geest, e-mail: jongtalent@mobilee-woerden.nl

Afdeling Volwassenen
e-mail
: volwassenen@mobilee-woerden.nl

Coördinator: Wim Boot (ad interim)

Commissies

Administratie
Wim Boot, e-mail: administratie@mobilee-woerden.nl
postadres: Comeniuslaan 69, 3706 XC Zeist
telefoon: 06-48268775

Ledenadministratie: Dora van Dijk, e-mail: ledenadministratie@mobilee-woerden.nl

Financiën:  Bert Rouschop, e-mail: penningmeester@mobilee-woerden.nl , declaraties@mobilee-woerden.nl

Nieuwsbrief, website en social media: Esther van Leeuwen-Eberwijn, e-mail: communicatie@mobilee-woerden.nl

Technische Dienst: Cees Nap en Geert Broekstra

Vertrouwenscontactpersoon

Zie onder Gedragsregels